تبلیغات
صحبت و مشاوره پیرامون مبحث طلاق - داماد چارشانه و عروس ابروظریف!
صحبت و مشاوره پیرامون مبحث طلاق
خانواده ای مستحکم باانتخاب درست

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

داماد چارشانه و عروس ابروظریف!

حمود فرجامی؛ تهران امروز: این سازمان ملی جوانان جدا که مخزن و معدن عظیم و ارزشمندی برای ماست. منظورم از ما البته همه مردم خوشبخت ایران زمین اعم از طنزپرداز و غیرطنزپرداز است. اخیرا این سازمان سامانه اینترنتی ازدواج را با هدف «فرهنگ‌سازی ارزش‌های جوانان» ایجاد کرده است تا جوانان را برای امر خطیر ازدواج آگاهی بخشی کند. «آگاهی بخشی» نام عمل مفید و معمولا پرهزینه ای است که سازمان‌های دولتی بر روی مخاطبانشان انجام می دهند. سازمان ملی جوانان یک گام پیش تر رفته و با راه اندازی سایتی که دارای محتویات مفید و ارزشمند و حتی تکان دهنده‌ای است در کمک به جوانان مرز پرگهر برای امر خطیر و حیاتی ازدواج کاری کرده است کارستان.

این کارستان به حدی بزرگ است که حتی گواهی نامه تخصصی رسمی هم می دهد و از این به بعد همانطور که وقتی یک نفر از شما خواهش می‌کند اتومبیلش را به او قرض بدهید و شما حق دارید از او بخواهید که گواهینامه‌اش را نشانتان بدهد؛ اگر یک نفر به خواستگاری دختر یا خواهر یا حتی خودتان آمد (هول نکنید! فرض کردیم ممکن است خوانندگان مونوریل دختر دم بخت هم باشند) شما می توانید از او بخواهید گواهینامه تخصصی ازدواجش را نشانتان بدهد تا خیالتان راحت شود.

اما کار به همین‌جا ختم نمی شود. همین الان هم اگر به آدرس همین سامانه با آدرس www.saj.ir بروید کلی امکانات مفید و ارزشمند دریافت می کنید که شما را در امر ازدواج یاری می کنند. البته این امکانات گرانبهاتر از آن هستند که صرفا شامل امور مادی مثل وام و کمک های غیرنقدی برای لوازم زندگی باشند و در مقابل شامل نصایح و راهنمایی های گرانبهایی هستند که هرکدام را باید به زر گرفت (ضمنا سکه طلا شد 290 هزار تومان. حرف زر شد گفتم مظنه بازار را بدهم دستتان که هم اطلاعات عمومی‌تان برود بالا و هم اگر خیال مبادرت به امر مقدس ازدواج را دارید ملتفت باشید که یک من ماست ممکن است چند من کره داشته باشد).

مثلا در جایی از این سایت دختران را راهنمایی کرده است که: «مردانی شایسته ازدواج هستند كه از قدرت، چهارشانگی و توان دفاعی برخوردار باشند.» و همچنین مردی که می خواهد ازدواج کند را چنان توصیف کرده است که باید «غیرت، پاكیزگی، پارسایی، سخاوتمندی، دست و دلبازی و سلامت جنسی داشته باشد.» که به این ترتیب مانع از ازدواج پسرانی که چیزهای کم ارزشی مثل پول، کار، خانه و کارت پایان خدمت دارند اما مثلا «پاکیزگی» ندارند و «چارشانه» نیستند می شود. از آن سو برای دختران هم شرایطی را گذاشته و نوشته «زنان شایسته ازدواج باید دارای جمال و زیبایی باشند» كه این جمال و زیبایی را در «تناسب اندام، ظرافت مو و ابرو، ظرافت صدا،‌ حیا، عفت و پاكدامنی» معنا كرده است و در ادامه برای اینکه یک وقت دختران بازدید کننده از این سایت برای آمادگی خود برای ازدواج صرفا در مرحله «ظرافت مو ابرو» نمانند و از لحاظ اخلاقی هم توجیه شوند زن مناسب برای زندگی مشترک را اینطور توصیف کرده: «از شوهر خود حرف‌شنوی داشته باشد و از او فرمانبرداری كند.»

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : امیر ایرانی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • چقدر با طلاق موافق هستید

نویسندگان

سیستم افزایش آمار میهن لینك